Köszönjük!
Írta: VMSZ - Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata és ÖTE
Megjelent: 2025. augusztus 08. Péntek, 07:11

Néhány hete segítséget kértünk tőletek: a képzőbázisunk szaniter konténerében lévő bojlerünk sajnos tönkrement, javíthatatlan lett.
Hatalmas öröm számunkra, hogy a felhívásra érkezett egy fantasztikus felajánlás:
a HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. egy vadonatúj STA 300 C E típusú forróvíztárolót ajánlott fel számunkra teljesen ingyen!
Ez a készülék egy 300 literes, hőcserélővel és elektromos fűtéssel ellátott, kiváló minőségű bojler – már be is szereltük, és hibátlanul működik!
Óriási segítség ez számunkra, hogy a bázisunk továbbra is megfelelő körülményeket biztosítson mindazoknak, akik ott dolgoznak, tanulnak.
Ezúton is hálásan köszönjük a HAJDU Cégcsoport támogatását és nagylelkűségét!