VÁROSUNK

DSC_3044Somogy megyéből 42 amatőr alkotó küldte be pályamunkáját, képző, iparművészet és egyéb technika kategóriában a XXI. Országos Képző és Iparművészeti tárlat somogyi bemutatójára. A budapesti és megyei művészettörténészekből és művészekből álló zsűri, ma délelőtt a marcali Kulturális Korzóban válogatta ki azokat az alkotásokat, amelyek majd részt vesznek, a december 16-án, Marcaliban nyíló kiállításon.

Nem volt könnyű dolguk az "ítészeknek", hiszen közel 130 műből kellett kiválasztaniuk azt az 50 alkotást, amely az amatőr művészek tehetséges alkotásait hivatott bemutatni majd , a marcali kiállításon.

Városunkat 5 amatör művész és képviselte, és a zsűri valamennyiüktől egy-egy művet beválogatott az "Amator Artium" című , a Kulturális Korzóban, december 16-án, 16 órakor nyíló kiállítására.

(a galéria kis képekre kattintva érhető el)

{module [99]}

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.