Nyílt nap kismamáknak, kisbabáknak

Írta: Simon Adrienn
Megjelent: 2016. június 05. Vasárnap, 15:01

DSC 7508

Negyedik alkalommal került megrendezésre a Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Marcali Tagintézményének szervezésében a "Nyílt nap kismamáknak, kisbabáknak" elnevezésű rendezvény, melyet Marcali Város Önkormányzata Képviselő-testületének Humán, Köznevelési, Egészségügyi és Szociális Bizottsága által kiírt Nevelési, oktatási céltámogatási pályázat segítségével valósítottunk meg 2016. június 4-én.

Előadásokkal, logopédiai, pszichológiai szaktanácsadással, játékbörzével, játszóházzal vártuk az érdeklődő kismamákat és kisbabákat, valamint gyermekorvos, gyógytornász, logopédus általi állapotfelmérésre is lehetőségük volt az intézménybe látogatóknak.

Nagy érdeklődés kísérte Barta Botond tanácsadó szakpszichológus "Amikor a gyermek irányít" című előadását, valamint Czeizel Barbara miniszteri biztos, gyógypedagógus, a Budapesti Korai Fejlesztő Központ intézményvezetőjének "Korai intervenció és a szakszolgálat" című, nagy sikerű előadását.

Az előadás után lehetőségük volt az érdeklődő szülőknek, pedagógusoknak, védőnőknek tapasztalataik megosztására.

A galériához kattintson a képre!