Skip to main content

Lezárult a gimnázium magyar nyelv napi játéka

Írta: Berzsenyi Gimnázium
Megjelent: 2022. november 30. Szerda, 09:28

nyelv

Az idei évben rekord számú megfejtés érkezett a magyar nyelv napja alkalmából szervezett játékunkra.

 

 

Vannak, akik rendszeres résztvevői a versenynek, sokan az idei évben csatlakoztak. Összesen 115-en küldték be megoldásukat. 35 felnőtt, köztük volt diákjaink, 43 gimnazista, valamint 4 általános iskolából 37 tanuló szánta idejét a magyar nyelvvel való foglalkozásra.

 

Köszönjük a sok szép megfejtést, gratulálunk minden résztvevőnek. 8 versenyző ért el maximális pontszámot, azaz 77 pontot, további 25 játékos mindössze 1-2 pontot veszített. 70 pont felett 58-an teljesítettek.

eredmények

Reméljük, a versenyzők jól szórakoztak, jövőre is várjuk az érdeklődőket.

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb