VÁROSUNK

351176027 3498237533796945 4176678690957732097 n

Bereczk Balázs alpolgármester úr Facebook bejegyzéséből idézek Városunk szempontjából nagyon fontos jó hírből:

 

 

Bár az önkormányzatnak az iskolák tankerületi átvétele óta nincs kötelezettsége az iskolák fenntartásával és működtetésével kapcsolatban, amennyiben partnerként kezelik, rész vesz az intézmények felújításában. Így volt ez a Noszlopy iskola és a Szaki felújításánál is.

Végre a Mikszáth iskolánál is olyan megegyezés jött létre, mely alapján elkezdődhet a lapostető cseréje. A felsős épület tetejét a Tankerület, az alsós épületét önkormányzati forrásból újítjuk fel az önkormányzat tervei alapján az idei nyáron.

További jó hír, hogy a hamarosan megjelenő Európai Uniós pályázaton konzorciumként nyújtunk be pályázatot, ahol a kivitelezéshez szükséges előkészületeket szintén a Polgármesteri Hivatalban készítjük el.

Ez a beruházás már nyílászáró cserét, hőszigetelést, fűtéskorszerűsítést és a tantermek korszerűsítését teszi lehetővé. Időben viszont több évet vesz igénybe.

 

A részletekről igyekszem információt kérni és hamarosan közzétenni!

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.