Fő tartalom átugrása

Virágos Magyarország

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2025. augusztus 14. Csütörtök, 00:25

cats0024

Bereczk Balázs polgármester úr tegnap a Virágos Magyarország programon való részvételünkről posztolt.

 

 

Az idei évben is indulunk a Virágos Magyarország "versenyen". A megmérettetés nem csak arról szól, hogy mennyi virágot ültetünk a közterületeinkre- bár ebben is jól állunk- , hanem mennyire tudjuk megőrizni és fejleszteni a természetes környezetünket.

Köszönet a GAMESZ Szervezet valamennyi munkatársának

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb