Virágos Magyarország
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2025. augusztus 14. Csütörtök, 00:25

Bereczk Balázs polgármester úr tegnap a Virágos Magyarország programon való részvételünkről posztolt.
Az idei évben is indulunk a Virágos Magyarország "versenyen". A megmérettetés nem csak arról szól, hogy mennyi virágot ültetünk a közterületeinkre- bár ebben is jól állunk- , hanem mennyire tudjuk megőrizni és fejleszteni a természetes környezetünket.
Köszönet a GAMESZ Szervezet valamennyi munkatársának
A galériához kattintson a képre!








