Gázszünet…
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2025. szeptember 17. Szerda, 00:47

Tegnap Bereczk Balázs polgármester úr a Marcalit érintő – ma kezdődő – gázszünettel kapcsolatosan posztolt.
A MOL 100%-os tulajdonában álló FGSZ (Földgázszállító) Zrt. éves karbantartási ütemterve szerint a marcali átadó állomáson is munkákat végez.
Az FGSZ és az E. on tájékoztatása szerint Marcaliban szeptember 17-én 6.00 órától szeptember 18. 24.00 óráig (2 napig) nem lesz elérhető a gázszolgáltatás.
A horvátkúti városrészben további egy napig tart a karbantartás miatti gázszünet.
(A visszakapcsolásnál az egyedi mérők külön bekapcsolására is szükség lehet!!)

