Egy győzelem egy vereség Mosonszolnokon …

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2014. október 18. Szombat, 21:54

SPR 9733

Mosonszolnokon játszottuk ma a bajnokság 5. fordulójában. A juniorok kezdtek és győztek a hazai csapat ellen a felnőtt csapatunk kikapott. Eredmények: Mosonmagyaróvári KC SE II - Marcali VSZSE NB I/B női junior 24-26 (16-15)

{besps}2014a/2014-10-18-21-37-30{/besps}

{besps}2014a/2014-10-18-21-37-48{/besps}

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

{besps}2014a/2014-10-18-21-38-06{/besps}

Mosonmagyaróvári KC SE II - Marcali VSZSE NB I/B női felnőtt 35-27 (17-14)

{besps}2014a/2014-10-18-21-48-36{/besps}

{besps}2014a/2014-10-18-21-48-53{/besps}

Sári Árpád nyilatkozata:

A juniormérkőzésről. Nagyon jól játszottak a lányok, nagyot küzdöttek. Nagyon jó hozzáállással, példaértékű munkát végeztek. Gratulálok a csapatnak! Külön is szeretném megdicsérni azokat a játékosokat, akik kevesebbet szoktak a pályán lenni, mert nagyon jól meccsben tartották a csapatunkat, nagyon sokat tettek hozzá a mai győzelemhez! Még egyszer csak dicsérni és gratulálni tudok!

A felnőtt mérkőzésről. Ötven percig jók voltunk. Nagyot küzdöttek a lányok, nagyon harcoltak. Sajnos az utolsó tíz perc volt kevésbé jó. Ennek több oka van, és én is hibáztam. Többet kellett volna cserélnem, azok játszották szinte végig a mérkőzést, akik elkezdték. Valószínűleg azért sikerült ennyire rosszra az utolsó 10 perc, a végjáték, mert már nagyon elfáradtak.

Én az eredménytől függetlenül nagyon büszke vagyok a lányokra, mert betegen, vagy éppen lábadozva, a juniormérkőzésen sérülést szerezve, de végig küzdötték a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak!