Felállt a flotta
Írta: honvedelem.hu
Megjelent: 2026. június 24. Szerda, 00:57

Immár tizennyolc JAS-39 Gripen repülőgép biztosítja hazánk és egyben a NATO légterének fegyveres védelmét, miután teljessé vált a Magyar Honvédség vadászgépflottája.
„Gripenjeink nem csak a magyar égboltot védik” – fogalmazott a flotta utolsó két eszközének kecskeméti fogadóünnepségén Kürtös László, a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára június 23-án. Tovább!
Szöveg: Burillák Marcell | Fotó: Kovács Tamás | 2026. június 23. 20:36