Fő tartalom átugrása

Felállt a flotta

Írta: honvedelem.hu
Megjelent: 2026. június 24. Szerda, 00:57

6a3a715ab895d617389410

Immár tizennyolc JAS-39 Gripen repülőgép biztosítja hazánk és egyben a NATO légterének fegyveres védelmét, miután teljessé vált a Magyar Honvédség vadászgépflottája.

 

 

„Gripenjeink nem csak a magyar égboltot védik” – fogalmazott a flotta utolsó két eszközének kecskeméti fogadóünnepségén Kürtös László, a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára június 23-án. Tovább!

Szöveg: Burillák Marcell | Fotó: Kovács Tamás | 2026. június 23. 20:36

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb