Fő tartalom átugrása

Lebukott a barcsi tolvaj

Írta: Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Megjelent: 2026. június 22. Hétfő, 08:12

Dsc 3

Június 16-án egy idős asszony egy barcsi gyógyszertárban felejtette a pénztárcáját. Pár perccel később eszébe jutott és visszament, ahol hagyta, de addigra már hűlt helye volt.

 

 

A rendőrök a bejelentést követően haladéktalanul megkezdték az adatgyűjtést, aminek eredményeképpen azonosították a gyanúsítottat, akit másnap fogtak el a városban. A nő beismerte a bűncselekmény elkövetését, és azt is elmondta, hová dobta el az erszényt. A kutatás során a pénztárca és a pénz is hiánytalanul meglett, amit a rendőrök visszaadtak jogos tulajdonosának.

A Barcsi Rendőrkapitányságon a 35 éves helyi lakost a nyomozók lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb