Bálák égnek Lepsény külterületén
Írta: BM OKF
Megjelent: 2026. június 24. Szerda, 09:24

Bálák gyulladtak ki Lepsény külterületén, a Posta utcánál, 7-es főút közelében.
A siófoki hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók három vízsugárral már körülhatárolták a lángokat. Az oltási munkálatokat két munkagép és egy siófoki vízszállító jármű is segíti.