KÖZELBEN

DSCF9988

A dobós diákok életének szerves része a sport, mely jelentős szerepet tölt be az ifjúság erkölcsi-fizikai nevelésében, személyiségük formálásában. Tanulóink nagy része a kötelező testnevelés órákon túl délutánonként szívesen veszi igénybe az iskolai sportkör, tömegsport, majorette, fotball, szivacskézilabda, úszás foglalkozásokat, versenyzési alkalmakat is.

A különböző sportágak részletesebb és magasabb szintű oktatásával megismerhetik a sportágak elméleti és szakszerűbb gyakorlati anyagát is, a versenyzésre való felkészítés során pedig a tehetségesebb vagy a már sportági előmenetellel rendelkezők, képességüknek megfelelően specializálódhatnak.

A somogy megyei úszó diákolimpián iskolánk 50m-es gyorsváltója, bronzérmet szerzett Kaposváron, a január végén megrendezett versenyen.

A Dobó II. korcsoportos teremlabdarúgó csapata második helyen végzett , a Marcaliban megrendezett tornán február 4-én.

Február első hetében Baráth Tamás, tesnevelés szakos kolléga szervezésében, lehetőség nyílt iskolánk diákjainak korcsolyát húzni és csúszni a hévízi jégpálya jegén, a Balatonszentgyörgyi Ö nkormányzat és az Iskolaszék a Gyermekekért Alapítvány támogatásával, melyet ezúton is megköszön iskolánk.

Egy hét múlva pedig Vysná Boca a célpont sítáboros diákjaink számára, testvérvárosunk Nagyida, és a helyi önkormányzat támogatásával.

Örömmel tapasztaljuk, hogy diákjaink intenzív kapcsolatot tartanak a mozgással, igénylik a szervezett, aktív programokat, melyekhez a helyi társadalom és szervezetek támogatását is megkapjuk.

DSCF0013
DSCF0019
DSCF0049
DSCF9988
DSCF9998
1/5 
start stop bwd fwd

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.