Skip to main content

Szombaton lesz az első hazai meccs!

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2014. szeptember 17. Szerda, 05:49

vszse budaors

A 2014/2015 –ös női kézilabda bajnokság második fordulója következik az NBI/B –ben. Városunk csapata a Budaörs csapatát fogadja a Marcali Városi Sportcsarnokban. A sok éven át megszokottól eltérően ebben a szezonban a felnőtt csapat mérkőzése lesz első – 15 órakor -, azt követi a juniormérkőzés 17 órakor.

Az első hazai mérkőzésen búcsúztatjuk a kézilabdát befejező Balogh Margitot (Manyi), Bájhóber Noémit és Major Andreát (Médzsör). A rövid ünnepség a mérkőzés kezdetekor a bemutatások után lesz.

Ezen a mérkőzésen adják át Bárczi Katának a 2013/2014 év NBI/B junior bajnoksága gólkirálynőjének és Gácser Klaudiának (Dudi) a 2013/2014 év NBI/B felnőtt bajnokság második legeredményesebb gólszerzőjének az elismeréseket, ugyancsak a bemutatást követően.

Jöjjenek el minél többen! Búcsúzzunk együtt a nagyszerű játékosainktól! Köszöntsük együtt a kiváló gólszerzőinket! Szurkoljunk együtt csapatunknak a Budaörs ellen! Hajrá Marcali! Hajrá VSZSE!

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb