VÁROSUNK

IMG 20211006 091902 lead

Ebben a tanévben lehetőségünk nyílt arra, hogy a Noszlopy iskola 6. évfolyamos diákjai részt vegyenek az őszi Erzsébet-tábor programjaiban. 58 tanuló és 6 kísérő pedagógus indult útnak busszal egy borongós őszi napon.

 

 

A három napos tábor időpontja 2021. október 6-8.

 

A változatos programokon túl élményt jelentett a gyerekeknek, hogy kiszakadhattak a megszokott környezetből. A programok egy részén tanulóink osztályonként vehettek részt. Vidám hangulatban, játékos feladatokon keresztül ismerkedhettek egymással, ami segítette, hogy jobb osztályközösségé válhassanak.

 

A szemerkélő eső sem vette el a kedvünket. Célunk az volt, hogy a gyerekek minél több programon vegyenek részt és a szórakozás mellett értékes információkat is kapjanak. A sportprogramok, játékos vetélkedők, esti könnyűzenei koncert és a disco mellett a programban szerepelt balatoni sétahajózás is. A Haditechnikai Park kiállítását is megnéztük.

 

„Zöldforgó” környezetvédelmi játékok és „Digitális Kincskereső” is színesítették a programot. Földrajzos ismereteiket a Himalájáról egy hegymászó élettörténetén keresztül bővíthették. Népszerű volt a játékos fizikai kisérleteket bemutató előadás is.

 

A Badacsonyt mindenki látta már „távolról”, de mi a tábor utolsó napján, pénteken túrát tettünk a hegyen és gyönyörködtünk a csodaszép panorámában. A Tűzgyűrű tanösvény meredek útjaival megküzdve időutazást tettünk Badacsony vulkáni múltjában.

 

A gyerekek többsége az őszies időjárás ellenére jól érezte magát a táborban és jövőre is szívesen részt venne „ottalvós” táborozáson.

 

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.