Indul az Ősz utca nyugati oldalán a járda felújítása

Írta: admin
Megjelent: 2024. április 18. Csütörtök, 14:10

1410

Már pénteken megkezdődik, a jövő hét elején pedig teljes kapacitással folytatódik az Ősz utca nyugati oldalán a járda felújítása.

Nagy László a kivitelező cég tulajdonosa, Tanai Bernadett a beruházó, GAMESZ vezetője, Dr. Mészáros Géza önkormányzati képviselő, a kivitelező cég és a város szakembere megtekintették és a 32. házszámig – a képviselő - a lakókkal is leegyeztette, leegyeztették a munkálatok menetét, illetve a lakossági kéréseket.

1412

A képviselő köszönetét fejezi ki Bereczk Balázs alpolgármester úrnak, hogy közösen sikerült kialakítani a legkedvezőbb építészeti megoldást, figyelemmel a környezeti és lakossági igényekre.

A munkálatokkal párhuzamosan nyugati oldal vízelvezető árka is megújul.

A képviselő kéri az arra közlekedőket, hogy a munkálatok alatt fokozott óvatossággal használják a jelzett útszakaszt és legyenek figyelemmel a gyalogosan közlekedőkre is.

Köszönet a türelemért és megértésért.