Nem nyugdíjasnak születtünk…
Írta: Tálosné Ujságh Zsuzsanna
Megjelent: 2026. június 27. Szombat, 15:29

Rövid beszámoló a június 26-i szakis nyugdíjastalálkozóról Mint a címből is kiderült, tegnap megtartottuk éves „közgyűlésünket”.
A múltidézés jó érzése, hangulata, a természeténél fogva csapongó beszélgetés a Random finom estebédje mellett, megerősített bennünket abban, hogy nem csupán nénik és bácsik, nagyszülők-szülők vagyunk, egybemosott társadalmi kategória.
Mindegyikőnk mögött egy tartalmas, munkával telt hosszú életszakasz van, közös nevezőnk az iskolánk – a Szaki. Nem csupán egy munkahely, hanem annál sokkal több.
Jövőre megint együtt, ugyanitt!
A galériához kattintson a képre!















