Skip to main content

Fradi suli program a Kéthelyi iskolában

Írta: Sümegi Tamásné és Nagy Gábor.
Megjelent: 2017. április 06. Csütörtök, 15:15

DSCF1588

2017. április 5-én iskolánkban járt Fradi-Suli program népszerűsítésének céljából a Ferencvárosi Torna Club két kiváló labdarúgója Batik Bence és Králik Fanni, valamint kabalájuk, a „Sas”.

 

Érdekes, interaktív előadás keretében mutatták be az FTC történetét, megalakulásától napjainkig. A két fiatal sportoló mesélt a munkájáról, a mindennapjairól, a tanulás fontosságáról, a sporttal való összhangjáról, nehézségekről, sikerekről. Mogyorósi Péter kommunikációs menedzser végig közvetlen, jó hangulatban irányította a programot, az életkori sajátosságoknak megfelelően „tesztelte” a gyerekek ismereteit.

 

Az ügyesek jó válaszaikért Sastól Fradis-ajándékokat kaptak. Remek hangulatban telt a másfél óra, amelynek a végén lehetőség nyílt közös fotókra, autogramokra. Iskolánk valamennyi tanulója meglepetésként meghívást kapott az FTC egy hazai bajnoki mérkőzésére a Groupama Arénába.

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb