Tegnap játszották le Magyar Kupa Somogy Megyei Selejtező 3. fordulóját.

Ma játszották le Magyar Kupa Megyei Selejtező 3. fordulóját. A Marcali VFC a Kéthely otthonában 1:1 (1:1) eredményt ért el a rendes játékidőben.
Kezdődik az leány kézilabda Országos Serdülő Bajnokság alapszakasza. Hétfőn a Marcali VSZSE serdülő csapatának edzésén jártam, és Szántó Angélát, a csapat edzőjét kérdeztem a felkészülésről, a bajnokságról.
József Richárd a Boronkai Íjász Egyesület tagja a hétvégén két napos 3D Gp 4 versenyen járt Szekszárdon.

A Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület tagjai az első őszi hétvégén, két versenyen is részt vettek. Mindkettő vasárnap volt, s a kellemes napos idő kedvezett minden résztvevőnek.
A 2013/2014-es bajnoki évad első fordulója nem igazán sikerült a Marcali VSZSE sakkcsapatának.
Baján vendégszereplő csapatunk a szerb sakkozókkal erősödött ellenfelünkkel szemben úgy ült asztalokhoz, hogy minden táblán alacsonyabb Élő-pont átlagunk volt, sőt a csapat felének 200-300, volt ahol majdnem 400 Élő-pont hátrányunk volt.
Nagyszerű kettős győzelemmel kezdte a bajnoki szezont a Marcali VSZSE, győztek a felnőttek is és a juniorok is. Telefonon kerestem Balogh Beát és arra kértem értékeljen.
A Felnőtt csapat nagyszerűen kezdett, az első félidőben már 10 góllal vezettünk, ez úgy gondolom, önmagáért beszél. Jól védekeztünk lerohanásból, és közvetlen indításból voltunk eredményesek. De felállt fal ellen is eredményesek voltunk. A kapuban Sziló (Bödör Szilvia) nagyon jól védett.
Egy győzelem és egy döntetlen a mérlege a marcali focistáknak ma délután Nagyberkiben. Telefonon kerestem Bozsó Ferencet a csapatink edzőjét és rövid értékelésre kértem.
Az U21 nagyon tartalékosan tudott kiállni, csak két cserénk volt és a Gyovai Kristóf sérülten ült a padon. Mindennek ellenére nagyon szépen hozták a meccset. Gratulálunk nekik, hibátlan az eddigi teljesítményük!
A felnőtt csapat az első félidőben azt játszotta a csapat amit tud. Nagyon tudatosan, jól lefutottuk a védelmüket, elégedett voltam az első félidei teljesítménnyel.
Nagyszerűen kezdett a marcali női kézilabda Győrben a 2013/2014 –es bajnokságban! Győzött a junior is! Részletek és interjú Balogh Beával hamarosan!
NBI/B női junior - VKL SE Győr - Marcali VSZSE 28 - 36 (17 - 20)
Félidőben még vezettünk a jegyzőkönyv szerint a Nagyberki ellen. Megint döntetlen ez már a harmadik a szezonban, és van egy győzelmünk. A nyolcadik helyen állunk a negyedik fordulót követően. Nagyberki VSC - Marcali VFC 2 – 2 (0 – 2)
A 2013/2014 –es NBI/B női felnőtt – kézilabda bajnokság nyitó fordulójában Győrben, a VKLSE csapata ellen kezdett a Marcali VSZSE, és nyolcgólos vereséget mért a házigazdákra! VKL SE Győr - Marcali VSZSE 30 – 38 (12:22) A juniorok mérkőzése most kezdődik majd. Természetesen az eredmény mellett majd Balogh Bea nyilatkozatát is olvashatják. Gratulálok!
A Nagyberki VSC otthonában mérkőzött a Marcali VFC U21 –es labdarúgó csapata. 0:0 –ás döntetlen volt az első félidő, Balogh András 52 percben lőtt góljával nyertünk. Ellenfelünk az első vereségét - pontveszteségét – szenvedte el, mi a 4 fordulóból 4 győzelemmel a másodikak vagyunk. Gratulálok!