A Kaposvári KK csapatát fogadtuk szerdán. Egy nagyon jó összetételű együttes a megyeszékhely NB I-es utánpótlás csapata. Szinte hiba nélkül dobták a középtávoli kosarakat, így nem tudtuk tartani velük a lépést, és nagy különbségű vereséget szenvedtünk.
Gazdag programkínálat várja a hétvégén a marcali szurkolókat. A kézilabdások, a és a futballisták is itthon játszanak. De lesz utánpótlás kosárlabda is mindkét nap.
A 15. fordulóra készül a megyei első osztályú csapatunk, az őszi szezon utolsó mérkőzésére. Felnőtt csapatunk a dobogó harmadik helyén áll jelenleg és a negyedik helyen álló csapatot a Balatonlellét fogadja a Sport utcai stadionban szombaton 13 órakor. 27-27 pont, 8-8 győzelem, 3-3 döntetlen, 3-3 vereség ... a két csapat eddigi statisztikája. Csak a gólarányunk miatt vagyunk harmadikak. Győznünk kell és akkor a pontszám lesz a döntő! Kell a három pont!
A juniorok (U21) az őszi szezon nagyszerű szereplését koronázhatják meg egy győzelemmel. Vendégeink csapata jelenleg a 15. a bajnokságban. Kötelező a győzelem fiúk! A mérkőzés 11 órakor kezdődik a Sport utcában.
November 10.-én tartották a Marcali és Balatoni Úszó és Szabadidő SE sportolóinak a SPORT XXI. Utánpótlás Program kerékpáros felmérőjét.
2013. nov. 16-án rendezték a TRI KIDS CUP Közép-Európai Régió kupasorozatának díjátadó gáláját az ausztriai Weiden am Seeben.


Pécsen jártak ma serdülő kézilabdás lányaink és győztek a házigazda csapata ellen. Végre elkezdhetjük a felzárkózást, a középmezőny elejéhez. Két hazai mérkőzés következik 27 –én a Tolna , december 7 –én a Nagykanizsa lesz a vendégünk. Hajrá csajok, kell a négy pont!
Ma volt a harmadik fordulója a Somogy megyei VI: korcsoportos leány kézilabda Diákolimpia döntőjének. Hat csapat nevezett ebben a tanévben.
Szombaton Keszthelyen jártunk.
Csősz-Tóth Norbert 7. dan-os karate mester meghívásának szívesen tettünk eleget. Véleményünk szerint egymás megismerése, a harcművészek közötti barátság és munkakapcsolat alapja lehet a harcművészeti stílusok közötti átjárhatóságnak.

A női kézilabda NBI/B 10. fordulóját követően városunk női kézilabda csapata a harmadik helyen áll a bajnoki táblázatban! Bevallom, álmomban sem gondoltam volna a szezon elején ezt az eredményt.

Kikapott a felnőtt csapatunk tegnap Balatonkeresztúron. Egyet visszacsúsztunk a tabellán és harmadikak vagyunk.
Következik szombaton a Balatonlelle elleni hazai mérkőzés, eldől ki lesz dobogós a két csapat közül a az őszi szezon végén! Hajrá Marcali!
Tegnap este játszották le a kosárlabda NBII 5. fordulójában a Marcali VSzSE - Siófoki Kosársuli mérkőzést, csapatunk 62-77arányű vereséget szenvedett a bajnokságban eddig négy győzelmet szerzett vendégektől.
Szombaton, és vasárnap is Pécsen mérkőzött a két legidősebb utánpótlás korosztályunk. Szombaton U 18-as csapatunk a pécsi Kosárlabda Akadémia együttesével mérkőzött, ahol botrányos játékvezetést kaptunk. Ellenfelünk durva, sokszor sérülésveszélyes megnyilvánulásait megtorlatlanul hagyták. Az első negyedet döntetlenre hoztuk, de aztán felőröltek bennünket erőteljes játékvezetői segédlettel. Dicséret illeti a fiúkat, mert ennek ellenére végig küzdötték a mérkőzést, és a 16 pontos vereség a körülmények ismeretében elfogadható eredmény. A mérkőzésen Szecsődi Ricsi extra büntető dobó teljesítményt nyújtott 16-ból 15 találatával.
Kikapott a Marcali Keresztúron ... Amikor eljöttem még egy-egy volt az eredmény és 10 fő ellen játszottunk ... Amikor a jegyzőkönyvet lekértem nem hittem a szememnek ... Ez van... Holnap a Ferit is megkérdezem.