A gyermek bajnokság baranya-somogy régiójának 2.fordulóját játszottuk a "C" csoportban vasárnap a városi sportcsarnokban a Kosárlabda Akadémia Pécs-Kozármisleny és a PVSK Panthers ellen.
Felnőtt:
Győztünk a hétvégén Nagyatádon, és fontos két pontot szereztünk. A hétvégén a Fradihoz utazunk. Újabb két pontot kellene szereznünk! Vendéglátóink döntetlent játszottak az elmúlt fordulóban a Szentendrével. Megítélésem szerint verhető a Fradi ... persze csak akkor ha nem az NBI –ből megerősített kerettel kell mérkőznünk... mint tavasszal. Nincs forduló az NBI –ben .... Aztán következik három hazai mérkőzés. Sorrendben : Tatabánya, Budaörs és a Moháccsal zárunk december 7 –én. Hajrá Marcali!
Megye I. Felnőtt
Két fordulóval a bajnokság őszi fordulójának vége előtt a második helyen áll a tabellán a Marcali VFC labdarúgó csapta. A hátralévő két mérkőzésünk: 17 –én Balatonkeresztúr idegenben mérkőzünk, és 23 –án itthon fejezzük be az őszi szezont a Lelle ellen. A hétvégi győzelemhez gratulálok!
U 18-as kosárlabda csapatunk a héten két mérkőzést játszott idegenben. Kedden Dombóváron szerepeltünk, ahol az első negyedet kivéve sajnos nem tudtuk felvenni a versenyt ellenfelünkkel, így vereséget szenvedtünk. Vasárnap Bonyhádon sikerült javítanunk. Az első játékrészben még nem sikerült magunkra találni, de aztán fokozatosan kezünkbe vettük a mérkőzés irányítását, védekezést váltottunk (Wajandt Barna nagyszerűen semlegesítette az ellenfél egyik legjobb játékosát), és magabiztos győzelmet arattunk.
„Gyászszünettel kezdtük a mérkőzést, csapattársunk Kőhalmi Pisti édesapja, mindannyiunk jó ismerőse, barátja halt meg. A győzelmünket az Ö emlékének ajánljuk! Mind a két csapatom rangadót nyert tegnap, a fiatalok ügyesen lehozták a mérkőzést. A felnőttnek is nehéz mérkőzés ígérkezett de már az ötödik percben sikerült a javunkra fordítani a mérkőzést. Ezt a pici előnyt meg tudtuk tartani a mérkőzés végéig. Mindenképen dicséret illeti a srácokat, motiváltak voltak, nagyon akartak."
A hétvégén teljes lett a névsor, hogy Magyarországot 2013. november 22-24 között kik képviselik Lengyelországban a JU –JITSU VILÁGBAJNOKSÁGON!

Egy „rémálom" első félidő ..., a másodikat megnyertük ugyan, de hát ... csúfos vereség lett a tegnap este végeredménye. Nem csak betli húztunk ... terített betli volt ez sajnos.
Ahogyan azt vártam, hatalmas csata volt tegnap Nagyatádon. A rossz emlékű - itt buktuk el tavasszal a negyedik helyünket – általános iskolai csarnokban játszottuk végül a bajnoki mérkőzést. Győztünk, megvan a két pont és ez a fontos.
A csoportunkat toronymagasasan vezető pécsi Kosárlabda Akadémia csapata ellen itthon a tisztes helytállás volt a célunk. A fiúk becsülettel küzdöttek, de az energikusabb, fizikálisan jóval erősebb együttes fokozatosan lépett el tőlünk, és győzött magabiztosan.
Győztünk a bajnokságot továbbra is vezető Nagybajom ellen ma délután. Vendégeink a szezon első vereségét szenvedték el örömünkre. A meccsen nem voltam képek sincsenek,a belső oldalon a jegyzőkönyv. Bozsó Ferit holnap kérem majd értékelésre. Addig is gratulálok a csapatnak! Másodikak vagyunk a bajnokságban!
Győzött az U21! Nagyon fontos mérkőzést nyertek ma a fiúk, és étvették a helyet a dobogó második fokán. Két mérkőzés van még hátra a bajnokságból és nekünk most a „könnyebb" csapatok jönnek.
Szép eredményeket ért már el városunk diáksága a Játékos Sportverseny Diákolimpián. Voltunk már Országos Döntőben, és több alkalommal eljutottunk az Országos Elődöntőig.