Az idei roppant erős nb2-es bajnokság 7. fordulójában azt a Dombóvárt fogadtuk a legrosszabbkor akik hasonló játékerőt képviselnek mint mi.
De a fene bánja! Egy csodálatos őszt produkált szurkolóinak ez a nagyszerű csapat. A szezonelején bizony hallottam a lelátón olyan hangokat, hogy mit akarnak ezek az anyukák még az NBI/B –ben ... nos csak megmutatni a fiataloknak, hogy kell küzdeni, menni, hajtani, akarni, hétről-hétre „újjászületni", figyelmen kívül hagyni a fájdalmakat, az apróbb sérüléseket ... menni és hajtani önmagukért, az önbecsülésükért, a csapatért, a szurkolókért, a városért... Köszönöm! Köszönjük!
Ma volt az ősz szezon utolsó fordulója a juniorok számára. A bajnokságban második helyen álló Kozármisleny volt a vendégünk. Egy rettenetesen kemény, - néhol brutális – kézilabdát játszó csapat győzött le minket. Győztek, jobbak voltak, de én nem szeretnék ilyen kézilabdát nézni ... ha lehet. De hát ez van ...
Évek óta megrendezik Balatonszemesen a Mikulás Kupát a játékos sportverseny diákolimpiára készülő megyei csapatoknak ez egyfajta erőfelmérő. Szerencsére az elmúlt években mi nyerjük a versenyt, ma sem volt ez másképen.

Egy ponttal, de nyertünk! Győzött a játékos sportverseny csapat, és újra mienk a Mikulás Kupa! Gratulálok! Képek részletek szerintem majd holnap hajnalban.
Az OSB alapszakasz tavaszi fordulóját kezdték na délelőtt a Marcali VSZSE serdülő leány kézilabdásai. A Nagykanizsa volt az ellenfél. Jó mérkőzésen, biztató magabiztos játékkal győztünk. Szántó Angéla elmondta elégedett volt a csapat játékával. Góllövők: Horváth Mira 8, Sárvári Kinga 6, Jancsek Zsófia 3, Preisendörfer Gréta 3, Buzás Dorottya 2, Dudás Emese 1, Borbély Lili 1 Kővári Regina 1. Gratulálok!

Tegnap este játszották le a Marcali Teremfoci Bajnokság soros fordulóját a Marcali Városi Sportcsarnokban. Eredmények: Marcello Pizzéria – La-Puma Mini Sport Büfé:1-12; Fiat Gadácsi – DolceVita Presszó: 2-1; Kék Hold – Meiszterics Autósiskola: 3-0; Öregfiúk – Postás SE: 3-5; Veszélyes Favágók – Agro Schott Kft.: 4-4; Sanyo - Zöld Zóna: 1-2. Szabadnapos: Teniszválogatott

Szerdán a Dombóvári Kosársuli csapata ellen játszottunk, és egy lendületesebb, gyorsabb játékot játszó együttes ellen szenvedtünk vereséget. Ez volt az őszi szezon utolsó mérkőzése számunkra, amit a negyedik helyen zártunk.

Az MKOSZ döntése értelmében le kellett játszani a 11. 23-án a 4. fordulóban elmaradt mérkőzést a pécsiek ellen (nem jelentek meg a kiírt időpontra).
Harmadik helyezést ért el gimnáziumunk kosárlabda csapata a Megyei Középiskolai Diákolimpia VI. korcsoportjában, miután a második helyért vívott küzdelemben sajnos alul maradtunk a kaposvári Gyakorló Gimnáziummal szemben. Az első félidőben még mi irányítottuk a játékot, 40:40 volt a második játékrész előtt az eredmény, de aztán a második félidőben ellenfelünk nagyon jó dobóteljesítményt nyújtott, így nem sikerült győzelmet szereznünk.

Már évek óta hagyományosan a siófoki Mikulás Kupa előtt tartjuk az övvizsgát a klubban, mely a verseny felkészülés része is egyben. Az idén november 29-én vizsgázott 20 karatéka, akikkel már 2 hónapja gyakoroltuk a vizsga technikákat.
Az őszi fordulókkal megkezdődött az V. korcsoportban (1997-1998-ban születettek) Diákolimpiai bajnoksága is ma késő délelőtt a Marcali Városi Sportcsarnokban. Megyénkből három középiskola nevezett a megmérettetésre. Balatonboglárról a Mathiász János Mezőgazdasági Szakképző Iskola Csapata ( Nemzeti Kézilabda Akadémia) Fonyódról a Mátyás Király Gimnázium ( NIKÉ SE) és Marcaliból a Berzsenyi Dániel Gimnázium (Marcali VSZSE).