
Tegnap este véget ért a Marcali Teremfoci bajnokság a Városi Sportcsarnokban. Eredmények: Fiat Gadácsi – Kék Hold: 3-0; Teniszválogatott – LA_PUMA Mini Sport Büfé: 1-0; DolceVita Presszó – Agro-Schott Kft.: 7-0; Öregfiúk – Marcello Pizzéria: 7-2; Postás SE – Meiszterics Autósiskola: 3-2; SANYO - Veszélyes Favágók: 0-3. Szabadnapos: Zöld Zóna

Budapest, 2013. december 19. Hosszú Katinka világbajnok úszó és Gyurta Dániel olimpiai bajnok úszó az év sportolóinak járó díjjal a Sportcsillagok Gálaestjén a budapesti Syma Rendezvény és Kongresszusi Központban 2013. december 19-én. MTI Fotó: Beliczay László
Azzal a várakozással indult neki a Marcali VSZSE a 2013-2014 –es női NBI/B-s kézilabda bajnokság őszi mérkőzéseinek, hogy Balog Beatrix a csapat játékos-edzője a 6-8 hely közé várta a csapatot a szezon végére.
Kedves Bea nem sikerült a kitűzött cél ... negyedikek lettünk, éppen csak lecsúsztunk a dobogóról! Persze csak az elismerésemet, és örömömet tolmácsolom a „szemrehányással" ... minden sportot szerető marcali nagy örömére, megint csak egy parádés szezont zártunk, ismét csak nagyon kevés kellett volna a dobogóhoz! És ez már a második parádés szezon! Hiszen az elmúlt bajnokságban tavasszal is sokat örülhettünk a nagyszerű eredményeknek! Beszéltem néhány idősebb szurkolóval akik a régi NBI –es mérkőzések hangulatát vélték újra átélni, például a Budaörs elleni diadalnál. Egy kicsit hosszúra sikeredett a bevezető, de sok örömhöz sok dicséret jár! :-)
A Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola négy tanulója egyénileg és csapatban is eredményesen szerepelt a mai napon megrendezett Tankerületi Diákolimpiai Válogatón.

Lassan véget ér az év, íjászaink számára viszont november elejével elkezdődött az új idényre való felkészülés – az alapozás – melynek lassan a feléhez érkezünk. Így az alapozás félidejénél szokás egy felmérést csinálni, így kerestünk egy terem versenyt, ahol megnéztük, hogy is állunk.

Nagyüzem volt 2013. december második hetében a Marcali és Balatoni Úszó és Szabadidő Sportegyesület ifjú tanítványai számára. December 12-én Kaposváron, a Mikulás Kupán, míg december 14-én a kicsik Keszthelyen, a Csík Ferenc Emlékversenyen, a nagyok Pécsen, a Régió Cikluszáró versenyén bizonyíthatták tudásukat.
Vasárnap Pécsen játszottuk a Kenguru u11 bajnokság 3. fordulóját a Rátgéber Akadémia egy fiú és egy lány csapata ellen.
A Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület vezetősége részt vett a 2013. december 13-án tartott Dél-Dunántúli Íjász Régió év végi bankettjén, amely a szekszárdi Bodri Pincészetnél került megrendezésre.
A Mai napon került megrendezésre Balatonkeresztúron, a NIKÉ SE Magyar Spotakadémia leány kézilabda utánpótlás csapatainak tornájára.
Teljes gőzzel elindult a teremfoci szezon. Ma is volt egy alkalmi torna Karácsony Kupa néven a Sportcsarnokban. Mostantól szinte minden héten lesz teremfoci.

Tegnap este a 12. fordulót játszották le a Marcali Teremlabdarúgó Bajnokságban. Eredmények: Zöld Zóna – Fiat Gadácsi: 0-8; La-Puma Mini Sport Büfé – Kék Hold: 2-1; DolceVita Presszó – Öregfiúk: 5-1; Postás SE – Teniszválogatott: 1-3; Meiszterics Autósiskola – Veszélyes Favágók: 3-2; Agro-Schott Kft. - Sanyo:1-2. Szabadnapos: Marcello Pizzéria
Magyar Labdarúgó-szövetség szervezésében megrendezett Coca-Cola Cup középiskolás amatőr futballtorna egyik tornáját rendezték meg ma a Marcali Városi Sportcsarnokban.