
A kéthelyi sportegyesület megtartotta a hagyományossá vált bálját. Igaz hogy már 1 óra után értem oda, de a mulatozás javában tartott, ami a fotókból is látszik. Idén ismét egy nagyon színvonalas, jó hangulatú bált sikerült szervezni. A jó hangulathoz elengedhetetlen volt a sok támogatás, amit ezúton is szeretnénk megköszönni!
A megszokottól eltérő anyáknapi ünnepéllyel lepték meg az édesanyákat és a nagymamákat a niklai óvodások (május 8-án, délután). A megható, könnyeket csalogató versek és dalok után igazi "Ovi-zsúr" következett; ahol a gyerekek látták vendégül az ünnepelteket.
A "CSUPAFÜL KIÁLLÍTÁS" megnyitásával kezdődött szerdán a húsvéti játszóház a niklai óvodában. Több mint száz darab különböző nyuszifigurát gyűjtöttek össze lelkesen a témahét alatt a gyerekek, szülők és az óvoda dolgozói. A délután során többféle technika kipróbálására nyilt lehetőség. Közösen készítettek az ünnephez kapcsolódó díszeket óvodások, szülők, testvérek. Volt kerámia festés; papír- és tojásvarázs; fakanálnyúl- és fűzfakoszorú készítés; színezés; vágás; ragasztás....stb. A gyerekek nagy örömére a "nyuszi" is meglátogatta az óvoda udvarát, megjutalmazva a szorgos, ügyes kis kezeket.