
Ismét egy papírforma szerinti „kötelező" győzelem amit teljesített is az U21 –es labdarugó csapatunk! Bognár Péter most hármat rúgott. Következik itthon a Babócsa az már nehezebb lesz! Gratulálok fiúk!
2014.április 26-án Tarjánban a Renmei SE rendezte meg a Magyar Shinkyokushin Karate Szervezet utánpótlás és felnőtt kata bajnokságát. Eredetileg 5 fővel neveztünk, de sajnos 2 klubtagunk betegség, 1 fő pedig váratlan hétvégi utazás miatt nem tudott velünk tartani, így 2 versenyzővel vettünk részt a bajnokságon.
Szombaton megrendezésre került Kéthelyen az U7, U9, U11 korosztályos fesztivál. Részt vevő csapatok: Balatonkeresztúr, Balatonszentgyörgy, Fonyód, Marcali és Kéthely.
Nincsenek szavak ... de tényleg... megint egy fantasztikus mérkőzésen élhettem át újra egy CSAPAT küzdelmét, akik „meghaltak" a pályán a győzelemért, egymásért! Ezt a meccset sokáig emlegetni fogom, de akik kint voltak a mérkőzésen a Csarnokban ugyancsak ezt teszik majd.
Volt 1-10 is az eredmény az első félidőben... mintha bennmaradtunk volna az öltözőben, persze a pályán voltunk, de a rettenetes akarás szinte hátráltatott minket. Nagyon meg akarták nyerni ezt a meccset a lányok! És szerintem meg is nyerték!
Tarjánban versenyeznek a Marcali Kyokushin Karate klub versenyzői. Koronczay Miklós telefonon arról értesített, hogy a 400 induló versenyző között Virág Dániel gyermek II. nehézsúlyban ezüstérmes, Korcsog Bálint gyermek II. könnyűsúlyban bronzérmes lett! Gratulálok! Részletek majd holnap!
A kosárlabda gyerekbajnokságban a Marcali Szürkefarkasok ma két mérkőzést játszottak. Az elsőn a Rátgéber Akadémia csapatát 45-38 arányban győzték le a második mérkőzésükön a PVSK fekete Párducai felett diadalmaskodtak 42-39 arányban! Gratulálok a csapatnak és szakvezetőjüknek, Magyar Viktornak! A két vendég egymás ellen 75-27 –et játszott, győztek a PVSK kosarasai.
A kötelező győzelem kategóriája volt a mai mérkőzés, és ezt hozták is a fiúk becsülettel! Gratulálok! Kassai Gergely 4 gólt szerzett neki külön is elismerésem!

A bajnokságból még négy mérkőzés van hátra, de szombaton játszanak itthon utoljára a Marcali VSZSE felnőtt és junior csapatai.
A Telekom Labdarúgó Diákolimpia Megyei Döntőjét Siófokon rendezték meg, egy döntőhöz méltatlan helyszínen. A pályák minősége kifogástalan volt ugyan, viszont az kritikán aluli, hogy 26 csapat, közel 300 gyerek részére nincs egy öltöző sem, két kitelepített WC van kézmosási lehetőség nélkül, és a mérkőzések utáni zuhanyzásról még álmodni sem merhettünk. „Egészséges életmódra neveltünk."

A tavaszi szünet utolsó napján serdülő csapatunk Nagyatádra látogatott. Eredmény: Nagyatád - Marcali VSZSE 28-23 (12-9).

A család is előtérbe került a Marcali KSE idei évi 10 órás versenyén, amit május 4-én második alkalommal rendeznek meg a Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont területén. A 10 órás MTB versenyre a megszokottak mellett kettő családi kategória is kiírásra került.