Nagyon kellemetlen időjárási körülmények között – erős szél és hideg - álltak rajthoz a mezei futóink. És nagyon jól szerepeltek a hatalmas mezőnyben.
Városi Teremlabdarúgó Bajnokság 2014. TAVASZ

A tavaly még NBI/B-ben játszó Fehérvár SE-hez utazott sakkcsapatunk. A tisztes helytállás volt a cél, ami tökéletesen megvalósult. Sőt a megszerzett pontokkal a bajnoki tabellán egy hellyel feljebb is léptünk, s így a 7.helyen várjuk a Pécs elleni záró fordulót, ahol az okleveles 6.helyet szeretnénk elérni.

Ma rendezték meg a diákolimpia IV. korcsoportos leány kézilabda országos elődöntőjének selejtezőjét Fonyódon. A márciusban megrendezett megyei döntőn a Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola csapata 2. helyezést ért el, mely arra jogosította fel, hogy az országos elődöntőbe jutásért selejtezőt játszhasson.
Ma rendezték meg Marcaliban a Coca Cola középiskolás focibajnokság területi tornáját, három csapat részvételével. A Marcali Berzsenyi Gimnázium két csapata mellett a fonyódi Bacsák György Szakképző Iskola csapata mérkőzött. Továbbjutott a Bacsák.
Vasárnap Pécsen játszottuk a bajnokság utolsó 8. fordulóját, amire sérülések miatt szinte u11 korosztállyal álltunk ki. Az első meccsen a PVSK Panthers csapata ellen, mint mindig most is nagyon erőszakos fizikális kosárlabdát kellett játszanunk, amihez egyre jobban kezdünk hozzászokni.

Az újabb vereségünkkel a hatodik helyre csúsztunk vissza. Következik itthon a Somogyjád szombaton.

Az újabb vereségünkkel a nyolcadik helyre csúsztunk vissza, jobb gólaránnyal megelőzzük a Nagyatádot. Következik a Húsvéti szünet után április 26 –án a Fradi. Ez lesz ebben a bajnokságban az utolsó hazai mérkőzésünk.
Nem és nem ... nem megy a felnőtt focistáinknak. Most a tabella alsó harmadában számontartott Somogyvár győzte le csapatunkat.
Somogyváron volt ma a Somogy megyei bajnokságban a Marcali VFC U21 –es csapatának mérkőzése. A házigazdákat 9-1 arányban győzték le! Gratulálok!

A bajnokság utolsó mérkőzését játszotta kadett csapatunk Nagykanizsán. Hétről-hétre egyre jobb játékot mutattak a fiúk, mind védekezésben, mind támadásban.

Szombaton rendezték Káptalantótiban a Rövidtávú Duatlon Országos Bajnokságot és egyben Serdülő és Gyermek Ranglistaversenyt. A versenyen a különböző korosztályokban összesen 475 versenyző mérte össze tudását és győzte le távját, ami szél és a dombok miatt nem jelentett kis kihívást senkinek.