A Somogy megyei U18 utánpótlás labdarugó bajnokságban a Marcali VFC csapata „kiütötte" a Balatoni Vasas csapatát az otthonában. A marcali vezeti a csoportot a Lelle előtt. A következő fordulóban a Balaton parti csapat lesz az ellenfél, egy győztes meccsel alaposan „elléphetnénk" a két ponttal mögöttünk álló gárdától. Gratulálok a győzelemhez!
Meghallgatták a Marcali Ultrák a hívó szót és eljöttek - pedig egy többnapos csapatépítő tréningen pecázni vannak, de eljöttek! – mondhatom megint az a nagyszerű hangulat volt a csarnokban, mint amit már korábban kezdtünk megszokni. Egy biztos, hangerő probléma nem volt, mert az atádi szurkolók is kitettek magukért. Sajnos kikaptunk, elvesztettük a presztízs meccset.
Először az eredmény: kézilabda NBI/B női junior Marcali VSZSE - Rinyamenti KC 26-27 (16-13), aztán a véleményem. Nem emlékszem rá, hogy lett volna egy juniormérkőzésen több száz néző.... ma volt, és velük együtt én is egy az NBI/B –s bajnokság színvonalához méltatlan, a mérkőzés végeredményére döntő befolyással lévő kritikán aluli bíráskodást tapasztaltunk.
Kék Hold Kávézó – Fiat Gadácsi: 1-1; Mini Sport Büfé-La Puma – Teniszválogatott: 2-2; Marcello Pizzéria– Öregfiúk: 4-7; Meiszterics Autósiskola Kft. – Postás SE: 0-4; Zöld Zóna – DolceVita Presszo 3-5; Szabadnapos: Veszélyes Favágók.
Sajnos a tavaszi szezonban még ne sikerült győznie a Marcali VFC U15 –ös csapatának. Ma délután a Balatonszárszót láttuk vendégül és 0-1 félidőt követően 0-3 arányban kikaptunk.
Ma játszották le Nagyatádon a III. Korcsoportos Leány Kézilabda Diákolimpia Somogy Megyei Döntőjét. Az egész napos tornán hat csapat vett részt.
Három csoportban, 11 csapat részvételével rendezték meg Fonyódon ma a Telekom Labdarúgó Diákolimpia Megyei Leány Elődöntőjét.
U 16-os kosárlabda csapatunk a csoport első helyén álló zalaegerszegieket fogadta. Az első félidőben jó játékkal, szervezett védekezéssel tartottuk magunkat a fizikálisan sokkal erőteljesebb ellenfelünkkel szemben. Csere lehetőségünk sajnos nem sok volt, így a mérkőzés végére elfáradtunk. A nagyarányú vereség ellenére elégedett vagyok a fiúkkal, amíg tartott az erejük színvonalas játékot produkáltak.

Az elmúlt hétvégén 2014. április 05-én, szombaton rendezte a pápai Delta Íjászegyesület a 2014-es Terepíjász Évadnyitó Minősítő Versenyt, a DTK versenysorozat első versenyét, melynek helyszínéül a Döbrönte Várdomb szolgált.
Győzelemmel búcsúzott a hazai közönségtől a Marcali VSZSE leány serdülő kézilabda csapata. A rájátszásból még két idegenbeli mérkőzés van hátra a lányoknak. Nagyatádon és Szekszárdon játszanak még és számukra vége a serdülőbajnokságnak. Ma egy jó meccsen, jól teljesítettek a lányok! Gratulálok a győzelemhez!
Holnap Fonyódon lesz a középiskolás lányok amatőr foci bajnoksága, meglestem az edzést!