Ma a 12 éves korosztály vívta a csatáit a Marcali Városi Sportcsarnokban. Keszthely HSC; Lenti TE; Szigetvár; Hévíz SK; Nagyatád FC, Tapolca, Kaposvár BFLA csapatai voltak a Marcali VFC vendégei.
Na persze nem ma, hanem a hét elején. Ma este a fiúk is a Városi Sportcsarnokban edzettek.
Ma került megrendezésre Csurgón az ERIMA Országos Gyermekbajnokság U12-es korosztály versenyének újabb fordulója. Három csapat, Csurgó, Hosszúhetény és a NIKÉ SE- Mesztegnyő csapatainak részvételével.
Ma kora este a Marcali Városi Sportcsarnokban a Marcali VSZSE és a Rinyamenti KC (Nagyatád) egy edzőmérkőzést játszott. Csapatunk 38-32 arányban győzött. Tetszett amit láttam, és hát győzni látni a csapatot mindig jó! Ezeken a mérkőzéseken az eredmény másodlagos, hiszen az edzők sokat cserélnek és variálnak.
Tegnap este a Marcali Városi Sportcsarnokban, a férfi kosárlabda bajnokság NBII Nyugati csoportjában, a Marcali VSzSE - Tigris KK mérkőzésen csapatunk nagyszerű játékkal sokáig vezetett, aztán ahogy én láttam elfáradtunk. Végül a 4. negyedben már jelentős előnyt szereztek kaposvári vendégeink. Eredmény Marcali VSzSE - Tigris KK: 75-94 (33-28).
Ma rendezték meg a Marcali Városi Sportcsarnokban a Játékos Ügyességi Sportverseny Körzeti Döntőjét.
Ma kezdődött meg a Marcali VSZSE 13-14 éves lányainak az ERIMA bajnokság. Rögtön idegenben Komlón mérkőztek, az új lebonyolítási rendben. Mostantól még 7 alkalommal mérkőznek egy-egy négyes vagy hatos tornán. Nagyon jó kezdeményezésnek tartom, ebben a rendszerben sokkal többet játszanak lányok.

Mozgalmas évre tekintünk vissza, amikor az MVSZSE Küzdősport Szakosztályának 2013-as évi eredményeit számba vesszük.
2014. január 12-én a balatonkeresztúri Közösségi Házban egy rendhagyó sakkverseny vette kezdetét a körzet különböző sakkszakosztályainál leigazolt versenyzői részére.

Múlt hét vasárnap, január 12-én került megrendezésre Marcaliban a Terem Országos Bajnokság dél-dunántúli régiós kvalifikációs és minősítő versenye.

Két serdülő korú, vadászreflex íjjal versenyző tagunk vett részt az I. Marcali Kvalifikációs Teremíjász Kupán: József Richárd és Sulyok Martin.

Szombat délután Pécsen játszottuk a bajnokság 4. fordulóját. Az első mérkőzésen az eddigi legjobb játékunkat nyújtottuk. A jó átadásainknak köszönhetően többen is eredményesek tudtak lenni és sikerült 50 pontot dobni. Sajnos a magasságbeli hátrányunkat jól kihasználta ellenfelünk a második félidőben így szoros meccsen kaptunk ki. A második mérkőzést egyből az első után játszottuk ami nagyon érződött sok pontatlan dobást és átadást csináltunk így nem sikerült győzni. Vereségünk ellenére dicséret illeti a fiúkat az első mérkőzésen mutatott játék miatt.