Tegnap Székesfehérváron rendezték meg a Fogathajtók Fedeles Bajnokságának második fordulóját. Harmincnégy fogat indult és Magyar Zoli harmincat megelőzött! A negyedik helyen végzett a tegnapi versenyen. A Marcali VSZSE fogatosa továbbra is vezeti a fogathajtók téli versenysorozatát.
2014. február 1-én került megrendezésre a XVI. Nikula Kőfaragó Teremtorna Kéthelyen.
Elkészült a Marcali Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság-tavaszi sorsolása. Első . játéknap: 2014. február 07. (péntek). A mérkőzések 17:20 –kor kezdősnek! Játékidő: 2x22 perc!
Az ERIMA Gyermekbajnokság U13-U14 korosztály összevont bajnokságának mai fordulójában Csurgón három mérkőzést játszott. A házigazda Csurgót 23-1 arányban, a Szemest 22-15 arányban, a Nagykanizsát 15-10 arányban győzte le. Gratulálok lányok!

Január 28-29-én, Kaposváron rendezték az Úszó Diákolimpia Somogy Megyei Döntőjét, ahol a Marcali Alapfokú Közoktatási Intézmény diákjai is szép számmal jelen voltak.

Székesfehérváron rendezték január 26-án a 12 + elnevezésű Úszóverseny első fordulóját, ahol jelen voltak a Marcali és Balatoni Úszó- és Szabadidő S. E. versenyzői is.
Az alapszakasz 19. fordulóját játsszák a héten a D csoport csapatai. Ma a Marcali Városi Sportcsarnokban a Kozármislenyt fogadta a Marcali VSZSE serülő leány kézilabda csapata. Egy szoros mérkőzésen győzött a csapatunk. Marcali VSZSE - Kozármisleny SE 36 - 35 (18 - 18)

Ma játszottak a Berzsenyis lányok a 5-6 helyért megrendezett helyosztó mérkőzésen Győrben. Kikaptunk a Debrecentől és hatodikak lettünk. A kiemelkedően jó eredményt elért csapatunk az Országos Döntő végére megfogyatkozott egy kicsit, Sárfi Anett hamarabb hazautazott a sérülése miatt ezért erről a nagyszerű CSAPATRÓL egy korábban készült képet teszek fel ahol mindenki rajta van aki részese volt ennek a nagyszerű szereplésnek. A képet Tomisa Bálint készítette.
Szombaton játszotta a Marcali berzsenyi Gimnázium csapata a harmadik csoportmérkőzését ahol hatalmas küzdelemben, drámai mérkőzésen legyőzte a Vácot, és ezzel szerzett jogot az 5-6 helyért sorra kerülő helyosztóra. Bárczi Kata nagyszerű képei!
Tizenhat csapat részvételével rendezték meg tegnap és ma a Hajdu László teremlabdarúgó tornát. A tornát hegyalja.hu (Marcali) nyerte a Balatonberény előtt. A két harmadik a Panna és a Kéthely. A képek ma készültek.

Ma volt a Győrben zajló VI. korcsoportos Kézilabda Diákolimpia Döntőjének helyosztó mérkőzése az 5-6 helyért. A Marcali Berzsenyi Gimnázium csapata kikapott a Debrecentől, és így a nyolccsapatos döntőben a hatodik helyen végzett. Nagyszerű eredmény! Gratulálok! Estére lesznek képek és interjú Balogh Beával! Debrecen, Csokonai - Marcali, Berzsenyi : 33-20 (18-7)

Idegenben Zalaegerszegen folytattuk a bajnokságot ahol célunk egyértelműen a győzelem volt. Rossz kezdés után egy tempó váltással távoli és indítás kosarakkal sikerült átvennünk a vezetést. A 3. negyedben aztán túlzott igazságérzetünk és fegyelmezetlenségünk miatt technikai hibák sorát kaptuk.Innen már a hazai pálya minden előnyét élvező ZKK csapata nem hibázta el a befejezést.Vereségünk oka főként védekezésünk gyengesége és a kihagyott büntetők voltak.