Várfalviné Laczó Tímea tanárnő vezetésével készülnek a Marcali Berzsenyi Gimnázium atlétái a Diákolimpia megyei versenyére.

Március végén a WA Terem Országos Bajnoksággal lezárult terem, egyúttal kezdetét vette a kültéri szezon.

Nagybajomban volt ma a Somogy megyei Labdarúgó Diákolimpia megyei elődöntője a II. korcsoportos focistáknak. Csapatunk 2:0 arányban kikapott a Kaposvártól, és 2:0 arányban győzött a Nagybajom ellen. Döntőbe jutott a Kaposvár. Gratulálok az elért második helyhez! Köszönöm a képeket Klotz Krisztiánnak!
Ma rendezték meg az V. korcsoportos leány kézilabda Diákolimpia egyik Országos Elődöntőjét Marcaliban. A Marcali Berzsenyi Gimnázium, a Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és kollégium - Dunaújváros, a Zrínyi Miklós Gimnázium – Zalaegerszeg, a Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar - Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola – Győr csapatait látta vendégül.

Sajnos sérülések és betegség miatt, csakúgy mint az első fordulóban, ezúttal is létszámhiányosan tudtunk megjelenni, a kötelező 10 fő helyett 9-en voltunk.

33 Egyesület 206 versenyzője mérte össze tudását vasárnap, a 12 + Székesfehérvári Úszóverseny II. fordulóján. Marcaliból ezúttal csak Papp Dániel vett részt a megmérettetésen.

Vasárnap játszottuk a bajnokság 7. fordulóját Kaposváron. Az első mérkőzés nagyon küzdelmes fordulatos és izgalmas volt a Pécs-Kozármisleny akadémiásai ellen.

A felnőttek a vereséggel lejjebb kerültek a táblázatban, de ahogy azt már korábban is írtam a kilencedik és a negyedik helyezett között csak 5 pont különbség van. Nagyon sűrű a középmezőny. Szombaton jön a Nagyatád, nyernünk kell! Hajrá Marcali!

A felnőttek a döntetlennel lejjebb csúsztak a tabellán, most az ötödik helyen állnak. Somogyvárra utazunk a következő fordulóban, nyerni kellene! Nagyon kell a három pont! Hajrá VFC!
Egy jó mérkőzésen, helyenként sziporkázó játékkal – volt, amikor 7 góllal is vezettünk az elmúlt évi bajnok ellen!! - győzött a junior csapatunk, a házigazda Szentendre ellen. Gratulálok lányok!
Szentendrére utazott ma Marcali a bajnokság 21. fordulójára. A megszokottól eltérően a felnőtt mérkőzéssel kezdődött a játéknap. Csapatunk eléggé balszerencsés napot fogott ki ma délelőtt. Ha jól számoltam 7 kapufát dobtunk, és sajnos ziccert is hagytunk ki. Az hogy ellenfél kapusa nagyszerű formában védett, az már csak tetézte gondjainkat.
Az U7, U9, U11,-es korosztálynak volt ma focitorna a Bozsik Programban, Balatonkeresztúron. Köszönöm a képeket Déghy Gábornak!