
Arról értesített Várfalviné Laczó Tímea a Berzsenyi Gimnázium testnevelője, hogy megkapta az értesítést arról, hogy eleget tett kérésünknek a Magyar Diáksport Szövetség, és Marcaliban rendezhetjük meg az Kézilabda V. korcsoport Leány Országos Elődöntőt.
Tegnap játszottuk Pécsen a bajnokság 7. fordulóját két nálunk jóval képzettebb, többnyire idősebb és fizikálisan erősebb pécsi csapat ellen. Nagyon rosszul játszottunk sok technikai hibával és gyenge dobóteljesítménnyel ezért mindkét mérkőzésen nagy arányban kaptunk ki. Tapasztalhattuk hibáinkat amiből a későbbiekben tanulnunk kell. Eredmények: Marcali Szürkefarkasok- KAP Kispárducok II 22-74; PVSK Panthers- Marcali Szürkefarkasok 80-31

Két versenyen is helyt álltak az MBÚSZ S.E. ifjú triatlonistái vasárnap. A legkisebbek a Sport XXI. Aguatlon Zala megyei, a nagyobbak a Vas megyei döntőn szerepeltek eredményesen.

Maradtunk a 7. helyen a 20. fordulót követően a női NBI/B kézilabda bajnokságban. 20 pontunk van a negyedik helyezettnek 22 tehát nagyon szoros a mezőny. Két hét szünet, és április 6 –án Szentendrére utazunk. Leghamarabb április 12 –én a Nagyatád ellen láthatják itthon a csapatunkat.

A 19. forduló volt a Somogy megyei labdarugó bajnokság első osztályában a hétvégén. Az erősen tartalékos csapatunk kikapott hazai pályán a Nagyberkitől. Következik a Balatonszárszó idegenben.
Óriási sikerrel, felejthetetlen hangulatú zárónappal fejeződött be a 7. Spuri Balaton és Félbalaton Szupermaraton. A versenyzők reggel 8-kor 14 fokban, napos, szélcsendes, kissé felhős időben indultak Balatonfüredről és a négy napos futást 16 fokban zárva érték el újra Siófokot.
Sikerült erős csapattal asztalokhoz ülni a döntő fontosságú Kaposvár elleni mérkőzésünkön. Az előző három bajnoki évadban a 4.helyért küzdöttünk folyton a Kaposvár csapatával, ami nekünk sikerült mindegyik alkalommal, most viszont a cél a tabella végéről való feljebb lépés.
U 16-os kosárlabda csapatunk a szombathelyi Ifjú Sólymok együttesét fogadta. Végig kiélezett, szoros, küzdelmes mérkőzést vívtunk, ahol sajnos egy ponttal alul maradtunk. A végjátékban eladott labdáink megbosszulták magukat, könnyű kosarakat kaptunk belőlük. A mérkőzés összképe bíztató volt azonban, öten is tíz pont fölött dobtak, a harmadik negyedben csupán 7 pontot kaptunk, ami a védekezésünket dicséri. Amit még tanulnunk kell, az a kiélezett végjátékban való higgadt játék.

Az ERIMA Gyermekbajnokságban Mohácson rendeztek ma tornát. A marcali lányok kikaptak a Mohácstól, egy szoros mérkőzésen a Mecseknádasdtól is, és győztek a Tamási ellen.
Szombaton, Siófokon jártak a marcali kölyök focistáink. A Bozsik program kiemelt csoportjában két siófoki és ét kaposvári csapattal mérkőzött az u11 korosztályos csapatunk. Köszönöm a képeket Péterfi Lászlónak.
Továbbra is erős melegben teljesítik a szakaszokat a 7. Spuri Balaton és Félbalaton Szupermaraton résztvevői.
A bajnokságban, ebben a szezonban már dobogós helyen szerepelő szombathelyi csapat volt a vendégünk a Városi Sportcsarnokban. Kikaptunk egy nagyon küzdelmes mérkőzésen ... Szerintem nagyon nem érdemeltük meg, de nem ment ma a játék ... sokat hibáztunk ...