Döntetlen lett a felnőtt csapat mérkőzésének eredménye.
A második félidőre érkeztem, a képek akkor készültek. A mai mérkőzés a „kötelező győzelem" kategóriájába tartozott, és azok szoktak a legnehezebbeknek lenni. Ahogy hallottam az első félidőben egy kicsit döcögött a csapat teljesítménye, de a második félidőben már megmutatkozott a két csapat között a különbség. Egyértelműen a marcali volt az úr a pályán. Gratulálok fiúk!
No persze voltak közöttük fiatalabbak is, de ma volt az ERIMA Kézilabda Gyermekbajnokság U10 korcsoportjának egyik tornája Csurgón. Négy csapat játszott a tornán, mindenki mindenkivel, és két-két alkalommal. Alaposan elfáradtak a gyerekek.
Tegnap este játszották le a Marcali Teremlabdarúgó Bajnokság tavaszi szezonjának 9. fordulóját. Eredmények: Öregfiúk – Mini Sport Büfé-La Puma: 1-4; Fiat Gadácsi – Marcello Pizzéria: 8-2; Teniszválogatott – Meiszterics Autósiskola Kft. : 7-0; Veszélyes Favágók – Kék Hold Kávézó: 0-3; Postás SE – Zöld Zóna: 5-2. Szabadnapos: DolceVita Presszó.
U 16-os kosárlabda csapatunk a körmendieket fogadta. Három negyeden keresztül kezünkben tartottuk a mérkőzést, jól bevált a védekezésünk, és ellenfelünk agresszív egészpályás emberfogása ellen is megtaláltuk az ellenszert.
2014.március 08-án Várpalotán rendezték meg a Shinkyokushin Karate 2013-2014 évi Diákolimpia területi selejtezőjét, mellyel párhuzamosan még az ország két másik városában is küzdöttek a karatékák a döntőbe jutásért.
Nagyon készültek a lányok visszavágni az idegenben elszenvedett súlyos vereségért, és kevés hiányzott a győzelemhez. Ma egy nagyon harcos, nagyon jó játékot produkáló Marcalit láthattam. A játék képe alapján győzelmet érdemeltünk volna, sajnos nem sikerült. De így veszteni, egy ilyen produkció után nem szégyellni való! Gratulálok!
A második és harmadik korcsoportos labdarugók körzeti Diákolimpiai tornája volt ma délután a Kozma Andor utcai sporttelepen. Csapataink nem jutottak be a megyei döntőbe.
Ma rendezték Marcaliban, a Városi Sportcsarnokban a III. Korcsoportos Leány Kézilabda Diákolimpia Megyei Elődöntőjét.
A Csokma Íjász Egyesület évek óta hagyományosan Pákán tavasszal és ősszel rendez vadászíjász versenyt. Ezen a megmérettetésen 30 db. 3D állat cél volt kihelyezve, célonként 1+1 lővéssel.
Ez alkalommal nem május elsején, hanem május 3 –án, szombaton rendezik meg a Marcali Fogathajtó Derby -t Lókon. A Marcali VSZSE Lovas Szakosztálya és a Marcali Turisztikai Egyesület, egy kétfordulós "C" kategóriás kombinált kettesfogathajtó versenyt rendez.

U 18-as kosárlabda csapatunk az alapszakaszt követően második helyen végzett a csoportjában, így bekerült a nyugati régió négyes döntőjébe, melyet Körmenden rendeztek meg. A résztvevők közül a soproni, és a körmendi együttes kiemelkedett, NB I-es csapatok utánpótlásai, mint várható volt az első két helyen ők osztoztak.