
2014. március 15-én a Magyar Judo Szövetség Barcson rendezte meg a Dél-Dunántúli Regionális versenyét, melynek célja a „versenyrutin" megszerzése volt.
A Bozsik Program részeként foci torna volt ma Marcali Városi Sportcsarnokban.

Tegnap egy kicsit összekevertem a fordulókat, és hibás következtetést vontam le a csapat helyezéséről, sajnálom és elnézést. Persze aki ért a focihoz az azonnal észrevette a tévedésemet. Szóval a negyedik hely megtartásához volt elég a tegnapi döntetlen. A következő mérkőzés is itthon lesz, a Nagyberkit fogadjuk.

A 7. helyre csúszott vissza a felnőtt csapatunk az elszenvedett vereséget követően a bajnoki tabellán. 20 pontunk van, és a negyedik helyen álló Győrnek is 20 pontja van, tehát nagyon „sűrű" a bajnokságot vezető 37 pontos Szekszárd és a 35 pontos Budaörs mögött. Következik a Szombathely, a Haladás a harmadik helyre került a Szentendre legyőzésével, 24 pontjuk van.

Vasárnap délelőtt Keszthelyen vett részt utánpótlás tornán a marcali U10-es csapat. Buna Gábor tanítványai óriási szívvel küzdve, rendkívül okos és fegyelmezett taktikával szerezték meg az ezüstérmet Bük legjobbjai mögött.

A Fekete Gólyákhoz utaztak ma a marcali kézilabdás lányok. A Szekszárd felnőtt csapata 19 mérkőzésből 18 –at megnyert, csak egy döntetlen a „kisiklás" az imponáló szereplésükben. A mérkőzés egyértelmű favoritja 37-17 arányban győzött, a fiatalokkal felálló csapatunk ellen. Félidő 16-11. A juniorok viszont kilenc góllal megverték a házigazda, jelenleg a bajnokság 10. helyén álló fiataljait. Eredmény, Szekszárdi FGKC - Marcali VSZSE junior: 24-33 (13-21) Mi ahogy nézem maradtunk a 7. helyen.

Megkezdődött a serdülő kézilabdás lányoknak az OSB - alsóház 5-8. helyért a rájátszás. Csoportunkban a Szekszárd, a Nagyatád és a Lenti van. Mindenki játszik oda-vissza mindenkivel, a helyezésekért. Mi ma a Lentivel kezdtünk és egy pontot szereztünk.
( A múltheti eredmények alapján számoltam ... bocs! A valódi állapot a tabelláknál!) Reggel majd felteszem a részletes eredményeket, és a tabellát. A meccs első félidejét láttam ... mondhatom nem sok helyzet volt ...
A bajnokságban a hatodik helyen álló Kaposmérő ifjúsági csapatát fogadta a Marcali VFC elmúlt évben Bajnokságot nyert csapata. Az idei bajnokságban is jól szerepelnek a fiúk a második helyen állnak jelenleg. A papírformának megfelelő eredmény született.

A Marcali VSZSE Küzdősport Szakosztályának újonc versenyzői szombaton Barcson játak a Dél-Dunántúli Regionális Judo Versenyen. Nagy Róbert szakosztályvezető elmondta, hogy ebben a verseny- és szabályrendszerben elsőként vettünk részt - komoly tapasztalatokat szerezve, 20 versenyzőnk sorakozott fel a megnyitón....
Tisztelt Olvasó!
Marcali Bringások most is, mint minden évben, kerékpártúrával kezdték a bringás szezont.
Az idei évben is nagyszabású sakkverseny került megrendezésre Kéthelyen. Több mint 100 fő gyűlt ma össze a Művelődési házban, ebből 77 fő induló versenyző volt. Gratulálok minden részvevőknek. Köszönet a szervezésért, és kimagasló munkájáért Horváth József sakkoktatónak.