
Döntetlent játszott a felnőtt csapatunk a 17. fordulóban a Balatoni Vasas vendégeként. A Lelle győzött így helyet cseréltünk, a negyedik helyre csúszott vissza a felnőtt csapatunk. Jön a Kaposmérő, győzni kell! Hajrá VFC! Hajrá Marcali!

Késik, a Kézilabda Szövetség informatikai rendszere még most sincs összesítve a tabella a 18, fordulót követően. Az eredmények a felnőtt csapatok esetében viszont megvannak. Ahogy én számoltam a győzelmünk az negyedik helyet hozta a csapatnak. Az ötödik Moháccsal azonos a pontszámunk, de nekik (516-519=-3) nekünk (568-564=+4) a gólarányunk.

Hétvégén, Kaposváron játszott serdülő csapatunk az országos főtábla 2. fordulóján. Az első mérkőzésen a vereség ellenére elfogadható teljesítményt nyújtottunk a házigazda Kaposvárral szemben. A másik két mérkőzésen a nagy magassági fölénybe lévő ellenfelekkel szemben kishitűen és gyengén játszottunk, így a vereségek pontbeli különbség nagyobb lett, mint az a játéktudás alapján várható volt.
Nagyszerű játékkal múlták felül kadett kosarasaink nagykanizsai ellenfelüket. A mérkőzés elején letámadásos védekezésünkkel nem tudott mit kezdeni ellenfelünk, 22:5 volt az első negyed eredménye, ami megalapozta a továbbiakat. Mindenki kivette részét a pontgyártásból, és a védekezésre sem lehet panaszom. Gratulálok a fiúknak!!!
Ma rendezték meg Balatonbogláron az Urányi János Sport és Szabadidő Központban a NSI Somogy Megyei Aquatlon Döntőjét. Marcali Várost népes küldöttség képviselte és kiválóan szerepeltek a versenyzőink. A részletes eredményeket majd hétfőn olvashatják. Most csak képekkel tudok szolgálni, de abból sokkal ... az uszodában Jancsek Zsófi készített fotókat köszönöm!

A Soproni Sportiskola volt pénteken az ellenfele junior csapatunknak. A hosszú út egy kicsit megviselt bennünket, ami az első félidei játékban meg is mutatkozott. Nehezen találtunk magunkra, sorra maradtak ki a kidolgozott helyzeteink, és ebből leindítottak bennünket.
Nagyszerű mérkőzéseknek lehettem részese nézőként, mai kézilabda ünnepen a Marcali Városi Sportcsarnokban. Csapataink nagyszerű játékot produkálva legyőzték a Győr junior és felnőtt csapatát is. Köszönöm az emlékezetes estét lányok! Nagyszerű volt! Gratulálok!

A Balatoni Vasashoz látogattak ma a focistáink. A felnőtt mérkőzésen azz első félidőben még mi vezettünk de a hazai csapat a 60. percben kiegyenlített. Maradt 1:1 a vége. Dobogós csapatról van szó, idegenben ez a döntetlen nem egy rosz eredmény, így a távolból nézve.
Eredmények: Fiat Gadácsi – DolceVita Presszó: 0-7; Marcello Pizzéria– Mini Sport Büfé - La Puma: 2-6; Öregfiúk – Postás SE: 0-2; Kék Hold Kávézó – Meiszterics Autósiskola: 1-2; Veszélyes Favágók – Zöld Zóna: 1-3; Szabadnapos: Teniszválogatott.

Ezt válaszolta Balogh Bea kérdésemre, amikor a szombati mérkőzésekről, azok kilátásairól kérdeztem. A marcali kézilabdás lányoknak a Győri Audi ETO KC második számú csapata lesz az ellenfele szombaton.

A Berzsenyi Gimnázium B33-as kosárlabda csapata 3. helyen végzett a Szombathelyen megrendezett Diákolimpia Országos Elődöntőjén.

A Dombóvár vendégeként folytattuk a bajnokságot. A hazai csapat kezdte jobban a meccset 7 pontos előnyt szereztek. A második negyedben sikerült labdákat szereznünk Tóth és Bauer által jól fejeztük be támadásainkat ezzel 1 pontra zárkóztunk a félidőre.