Vendégeink a hetedik helyen állnak a 18. fordulót követően a megyebajnokságban. Számunkra „kötelező" volt a győzelem, ha komolyan gondoljuk a bajnokság végére a dobogós helyezést. Sajnos nem sikerült a győzelem ... a tartalékos csapatunkban még Bozsó Ferinek is játszania kellett ... pedig ugye már abba hagyta ...
Októberben a betegségtől, sérüléstől sújtott csapatunkat, 6 góllal győzte le a Szombathely. Nagyon szerettünk volna visszavágni a mai mérkőzésen. Hát ez sikerült is, bár a vendégeink egy nagyon fiatal csapatot hoztak ... maradjunk annyiban nem voltak a csapatok egy színvonalon.
A bajnokságban második Marcali és a negyedik Nagyberki mérkőzött ma kora délután a Sport utcai stadionban, ebben a nagyszerű napsütéses időben. Egy kicsit akadozott a gépezet de végül itthon van a három pont! Nagyszerű teljesítmény, pláne, hogy a cserepad üres volt!
Vendégünk az ötödik - már nem továbbjutó helyen - végzett az alsóház alapszakaszában. Az alapszakasz mindkét mérkőzésén győztek ellenünk, tartottam ma is a Nagyatádtól. Sajnos volt okom rá kikaptunk, de a csapatunk küzdött, harcolt, de ma jobb volt a Nagyatád.
Tegnap este játszották le a Marcali Teremlabdarúgó Bajnokság 7. fordulóját a Városi Sportcsarnokban. Eredmények: Fiat Gadácsi – Meiszterics Autósiskola Kft.: 8-0; Teniszválogatott– DolceVita Presszó: 4-1; Veszélyes Favágók – Mini Sport Büfé - La Puma: 0-10; Öregfiúk – Zöld Zóna: 5-0; Kék Hold Kávézó – Marcello Pizzéria: 3-2. Szabadnapos: Postás SE
A Berzsenyi Dániel Gimnázium csapata 2. helyezést ért el a Decathlon B33 középiskolai kosárlabda bajnokság megyei fordulóján, melyet 11 iskola részvételével rendeztek meg a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége, és a Decathlon üzletlánc szervezésében.
Még a tegnapinál is melegebb idő fogadta a mezőnyt a verseny második szakaszának fonyódi rajtjánál. A 10 órás rajtnál 18, a célban, Szigligeten már 22 fok várta az időjárás bőkezű adományával küzdő versenyzőket. A futóknak a tűző napsütésen kívül jutott ma 52,9 km és zárásként az utolsó 400 méteren egy "durva" emelkedővel küzdhettek a szigligeti várhoz vezető úton.
Novemberben fejeződött be az őszi forduló a serdülő bajnokságban ma a 11 fordulóval folytatódott a bajnokság. A Kozma Andor utcai pályán nagyszerű időben egy döntetlent ért el a csapatunk, Jövő héten Lellére utaznak a fiúk.
Ma rendezték meg a IV. korcsportos leány kézilabda Diákolimpia Somogy megyei elődöntőjét a Marcali Városi Sportcsarnokban. Szántó Angéla csapata magabiztos játékkal jutottak a megyei döntőbe. Eredmények: Marcali - Zamárdi: 33-11 (18-4); Marcali – Csurgó: 12-5 (4-1); Csurgó-Zamárdi: 9-6. Gratulálok lányok!
Ma rendezték a IV. korcsoportos diákolimpia kosárlabda megyei döntőjét a csarnokban. Ellenfelünk a második félidőben több távoli dobást köztük négy hárompontost is szerzett amelyekre nem tudtunk válaszolni ezért szoros mérkőzésen maradtunk alul a Kaposvári Általános Iskola(ák) csapata ellen.
Junior csapatunk utolsó alapszakasz mérkőzését játszotta a Kanizsa KK ellen. Nehezen lendültünk bele a mérkőzésbe, az ellenfél 13:2-re vezetett 4 perc alatt. Ekkor még sikerült váltanunk, és a félidő végére 1 pontra feljöttünk.

Szombaton ismét rangos úszóversenyen vettek részt a Marcali úszók, ahol Papp Dániel révén érmet is szereztek 200 m pillangóúszásban. De a többiek is kitettek magukért, amit a rengeteg egyéni csúcs és értékes helyezés is bizonyít.