A 21. fordulóval folytatódott a leány kézilabda Országos Serdülő Bajnokság alapszakasza. A pécset fogadta a Marcali VSZSE és magabiztos győzelet aratott. Gratulálok!
Az új rendszerű gyermekbajnokságban ma Marcaliban volt az U12-13 korosztály egyik tornája. A Marcali lányok két mérkőzést játszottak és mindkettőt meggyőző teljesítménnyel megnyerték! Gratulálok!
A tavaszi forduló első mérkőzését játszotta junior csapatunk a Soproni Sportiskola ellen. Az előjelek nem voltak túl bíztatóak: az eredeti keretből két betegünk, két sérültünk volt, és ketten sítáborban vesznek részt. Négy kadett játékosunk is szerepet kapott így a megmérettetésen, akik a mérkőzés előrehaladtával egyre bátrabban játszottak, és értékes pontokkal egészítették ki társaik jó teljesítményét.

Rosszul kezdtük szereplésünket a legjobb 32 között. Szombaton és vasárnap Győrben léptünk pályára, sorrendben a Sopron, Győr, Körmend csapatai ellen.

2014. február 9-én Marcaliban került megrendezésre – a Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület szervezésében – a Dél-dunántúli régió Terem és Pályaíjász Bajnokságának 1. fordulója.

Egyet csúszott vissza a tabellán a felnőtt csapatunk, most ötödikek vagyunk de azonos a pontszámunk a harmadik Szombathellyel és a negyedik Győri ETO –val, és a mögöttünk hatodik helyen álló Moháccsal. Junior csapatunk maradt a hetedik helyen. A Szentendrei NKE - Pénzügyőr SE mérkőzést a 14. fordulóból 2014. február 19 –én játsszák le. Nincs befolyással a tabellára a fordulóból hiányzó eredmény. A Pénzügyőrhöz utazunk vasárnap.
A Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület íjászversenyt rendez ma a Marcali Városi Sportcsarnokba. A DDR Terem és Pályaíjász Versenysorozat 1. Fordulóját Dr. Sütő László Marcali Város Polgármestere nyitotta meg.
A 13. fordulóban a Pécsbánya csapatát fogadtuk hazai pályán. Ismételten nem a teljes keretünkkel tudtunk kiállni ezért egy szoros mérkőzésre volt kilátás ami be is igazolódott.

Pápán rendeztek úszóversenyt tegnap. „A farsangok miatt sajnos csak egy gyerekkel tudtunk elmenni, - írta nekem Francsics Nikoletta, a Marcali és Balatoni Úszó- és Szabadidő S. E. edzője - a Gadányi Márkkal (2008), aki három számban indult versenyben, illetve egyben versenyen kívül, a kora miatt. A 25 gyorsot és hátat megnyerte, 25 mellen második lett. 100 háton pedig versenyen kívül úszott egy hatalmas időt, 2:06,34-et. A versenyen 17 egyesület 302 gyereke állt rajthoz, összesen 768 rajt volt!!!" Gratulálok!
Szombaton a Marcali VSZSE - VKL SE Győr mérkőzést megelőzően adta át Oliver Hahnenkamm, a Hubertus Bt. ügyvezetője, azt a mezgarnitúrát, amivel a cég segíttette a Marcali VSZSE junior csapatát. A csapat és annak vezetője Balogh Beatrix, ezúton is köszöni a segítséget! (Nagyobb méretben itt elérhető a kép!)
Ma kezdődött a női NBI/B –s kézilabda bajnokság tavaszi fordulója. A Marcali VSZSE junior és felnőtt csapata a VKLSE Győr csapatát fogadta, és mind a két csapatunk döntetlent játszott a vendégekkel.
Elolvadt a hó, és felengedett a fagyos pálya. Azonnal szerveztek egy edzőmérkőzést ma 11 órára Marcaliba a futbalistáink. A Balatonkeresztúrt hívták és a rendkívül vizes mélytalajú pályán mérkőztek ma délben én kb. az első félidőből láttam 25 percet addig nem volt gól. De feltételezem a felkészülés e szakaszában még nem az eredmény a fontos.